Nowinki technologiczne

Przydatne wiadomości

Kolejny Gadżet od Samsunga, cyfrowa opaska sportowa z profilowanym ekranem Super AMOLED. Gear Fit to urządzenie stworzone dla aktywnych, z wszechstronnym zestawem narzędzi fitness. Fit jest niezależnym urządzeniem, ale może także stanowić uzupełnienie smartfona.

Gear Fit to więcej niż zwykły pulsometr – na bieżąco przekazuje powiadomienia ze smartfona, informując użytkownika o połączeniach, e-mailach, SMS-ach i alarmach. Do tego zapewnia dostęp do terminarza i aplikacji oferowanych przez innych producentów. Główne funkcje sportowe to natomiast krokomierz, zestawy ćwiczeń, pulsometr, funkcja monitorowania snu, stoper, także czasomierz. Wszystkie informacje wyświetlane są na 1,84-calowym ekranie o rozdzielczości 432×128 pikseli.

Do łączności ze smartfonami Gear Fit wykorzystuje Bluetooth w wersji 4.0. Sam zegarek spełnia wymogi normy IP67 co oznacza, iż jest odporny na działanie wody i kurzu. Zastosowana bateria o pojemności 210 mAh ma wystarczyć na 3-4 dni użytkowania, a przy sporadycznym użytkowaniu do 5 dni.

Spersonalizowany design

Wymienne paski

Zaawansowany technologicznie, wypukły ekran dotykowy sAMOLED i wymienne paski Samsung Gear Fit sprawiają, że wyglądasz stylowo nawet podczas najbardziej intensywnych czynności.

image005

Spersonalizowane ustawienia

Samsung Gear Fit to różnorodne kolory tła, tapety i wygląd zegarka. Dzięki temu zawsze możesz dopasować go do swojego stylu.

image009

Błyskawiczne powiadamianie

Powiadomienia sieciowe

Samsung Gear Fit zapewnia błyskawiczne powiadomienia o e-mailach, SMS-ach, połączeniach przychodzących i komunikatach aplikacji, dzięki czemu zawsze trzymasz rękę na pulsie.

image013

Prosta obsługa

Samsung Gear Fit umożliwia intuicyjną kontrolę podstawowych funkcji, takich jak odrzucanie połączeń za pomocą wiadomości, odbieranie wiadomości i odpowiadanie na nie tylko z predefiniowanego szablonu czy ustawienia alarmu.

image018

Fitness manager

Spersonalizowany trener fitness

Dzięki pulsometrowi Samsung Gear Fit daje Ci możliwość coachingu w czasie rzeczywistym,
co aktywnie wspiera i motywuje Cię do osiągania założonych celów.

image021

Do noszenia 24/7

Zawsze włączony monitoring Samsung Gear Fit śledzi Twoją aktywność w ciągu całego dnia i jest w pełni przygotowany na każdą przygodę dzięki odporności na wodę i kurz (IP67)

IP67: Certyfikat IP67 oznacza, że urządzenie jest chronione przed działaniem kurzu i efektem jaki może mieć zanurzenie urządzenia w wodzie (do głębokości 1m, do 30 min).

image028

Rozszerzone środowisko

Kompatybilność z aplikacjami i urządzeniami

Kompatybilność urządzenia Samsung Gear Fit ze smartfonami i tabletami GALAXY oraz najróżniejszymi aplikacjami umożliwia ciągłe połączenie między nimi.

image031

 

 

Dodaj komentarz