Nowinki technologiczne

Przydatne wiadomości

Projektanci firmy ASUS nadali laptopowi ASUS VivoBook charakterystyczny wygląd, który uzewnętrznia styl i luz Windows 8, podkreślając zarazem szykowną mobilność. Urządzenie wyróżnia się teksturowanymi, metalowymi powierzchniami, ergonomicznym kształtem krawędzi i ekscytującymi kolorami odpowiadającymi dynamicznej naturze nowego, wysoce mobilnego i intuicyjnego świata komputerów. Ultralekkość i niesamowita smukłość laptopa ASUS VivoBook powodują, że podróżowanie z nim jest przyjemnością!

image004

 

Intuicyjny dotyk

image006

 

ASUS VivoBook idzie jeszcze dalej w kierunku maksymalnego zadowolenia użytkownika ze sprzętu i Windows 8, oferując ekrany dotykowe bez ramki, które pozwalają w pełni wykorzystać potencjał nowego systemu operacyjnego.

 

 

 

image010

Usłysz moc

ASUS VivoBook został wyposażony w technologię SonicMaster z Waves MaxxAudio 3 dające głośniejszy dźwięk i głębsze basy z głośników oraz pudeł rezonansowych stworzonych dla większych modeli 14”/15”. Oferuje najlepsze doznania dźwiękowe w swej klasie, znacznie przewyższając konkurencję w tej dziedzinie.

image012

Innowacja opracowana z myślą o użytkowniku

image014Większy, dokładny i dużo bardziej intuicyjny dzięki wykrywaniu większej liczby gestów — panel dotykowy wreszcie godny swej nazwy. 2-sekundowe przywracanie ze stanu uśpienia lub hibernacji (do 15 dni w trybie czuwania*) pozwala natychmiast wrócić do tego, co robiliśmy w systemie Windows 8.

 

 

 

WebStorage – przechowywanie danych w chmurze

image016ASUS WebStorage to coś więcej, niż przechowywanie zawartości. Pozwala na przetrzymywanie wszystkich dokumentów, zdjęć i muzyki z dowolnego urządzenia na 32GB przestrzeni dyskowej przez 3 lata. Pliki są synchronizowane w czasie rzeczywistym, a możliwość prostego tworzenia linków ułatwia dzielenie się nimi z rodziną i przyjaciółmi poprzez ujednolicony interfejs chmury.

 

 

 

Dodaj komentarz