Nowinki technologiczne

Przydatne wiadomości

Dell zaktualizował portfolio modeli Inspiron, wprowadzając nowe laptopy. Najważniejszymi cechami Inspiron serii 7000, jest cienka obudowa i wyjątkowa moc, zapewniają wysoką wydajność w połączeniu ze smukłym i ekskluzywnym wzornictwem. Ze ściętymi brzegami, przypominającymi diament, konstrukcja laptopów serii 7000 z kutego aluminium przyciąga wzrok i daje poczucie solidności. Wszystkie laptopy Inspiron Serii 7000 są wyposażone w 10-palcowy wyświetlacz dotykowy ze szkła Corning Gorilla Glass NBT, zapewniającego wysoką trwałość. Zarówno Inspiron 14, jak i 15, mogą być wyposażone w opcję Full HD, ekrany dotykowe 300-nit, posiadające 97% więcej pikseli niż HD i kąt widzenia 160 stopni – dwa razy więcej niż zwykłe HD. Laptopy Inspiron Serii 7000 są bardzo wydajne dzięki procesorowi Intel Haswell Core i5 oraz i7, a także opcjom SSD (w Inspiron 15 oraz Inspiron 17), instalowanym w celu przyspieszenia czasu uruchamiania i ładowania aplikacji. W standardzie posiadają też podświetlaną klawiaturę.
image002

Oszałamiająca, cienka obudowa

Elegancka obudowa z kutego aluminium z krawędziami szlifowanymi ostrzem diamentowym to tylko niektóre z wyjątkowych cech, które znajdziesz w nowym modelu Inspiron 14. Łatwo wpada w oko i świetnie leży w dłoni. Podświetlana klawiatura sprawia, że praca przy słabym oświetleniu jest znacznie łatwiejsza i znacznie mniej męcząca. Opcjonalny bezramkowy wyświetlacz ze szkłem ochronnym Corning® Gorilla® NBT™ Glass dopełnia obraz notebooka zapierającego dech w piersiach.

image004

image006

 

 

Wydajność, na którą można liczyć
Pracuj efektywniej i rzadziej
podłączaj zasilacz dzięki potężnym i wydajnym procesorom Intel® Core™ czwartej generacji.

Skróć czas reakcji dzięki wszechstronnemu systemowi operacyjnemu Windows 8. W pełni korzystaj z mediów społecznościowych i bądź na bieżąco dzięki łatwej wielozadaniowości. Duży panel dotykowy z obsługą gestów i opcjonalny ekran dotykowy z obsługą 10 palcami sprawiają, że jest jeszcze bardziej intuicyjny.

Szybki czas reakcji dzięki maksymalnie 8 GB pamięci i wszystkie pliki w zasięgu ręki dzięki pamięci masowej o pojemności do 500 GB.

Pracuj dłużej: do 8 godzin 52 minut pracy na baterii oznacza, że dzień staje się dłuższy, niezależnie czy jesteś na tarasie czy w podróży

 

    Inspiron o najjaśniejszym ekraniimage008e w historii
    Opcjonalny ekran dotykowy zapewnia jasność 300 nitów, ma 97% więcej pikseli niż ekrany HD i jest o 50% jaśniejszy niż w modelach Inspiron 14 poprzedniej generacji. Ponadto kąt widzenia 160 stopni oznacza, że obraz jest ostry i wyraźny niemal z każdego miejsca.

 

 

image010
Krystalicznie czysty dźwięk
Technologia Waves MaxxAudio® Pro zapewnia wyraźny, doskonały dźwięk przy słuchaniu ulubionej muzyki i oglądaniu filmów i klipów wideo.

 

 

image012
    Realistyczne gry
    Grafika Intel® HD zapewnia wydajność wymaganą do szybszej reakcji gier i edycji wideo.

 

 

 
Zaprojektowany z myślą o realiach tego świata — ponieważ wszystko się może zdarzyć.
Chcemy, aby Twój nowy komputer pozostał Twoim ulubionym przez wiele lat. Dlatego wypróbowujemy niezawodność działania każdego notebooka Inspiron nie tylko w typowych miejscach, ale też w bardziej wymagającym otoczeniu.

Wysoka temperatura: sprawdzamy zdolność notebooków Inspiron do przetrwania przez krótki czas w temperaturze 65°C/149°F — od szatni po zamknięte samochody.
Trwałość zawiasów: sprawdzamy, czy zawiasy notebooka Inspiron są równie mocne po otwarciu i zamknięciu pokrywy 20 000 razy.
Wytrzymałość klawiszy: wypróbowujemy sprawność działania najczęściej używanych klawiszy po 10 milionach uderzeń i przycisków panelu dotykowego po 1 milionie uderzeń. Nie martw się, skończysz swoją powieść.
Mocne przyciski: niezależnie od tego, jak zaprogramujesz przyciski zasilania i sterowania odtwarzaczem, są one w stanie przetrwać 40 000 uderzeń bez żadnego problemu.
Niełamliwość: może pomyślisz, że przesadzamy, ale naprawdę dopiero gdy 25 000 razy poddamy podstawę i pokrywę każdego notebooka Inspiron ruchom skręcającym, mamy pewność, że znajdujące się wewnątrz części są dobrze zabezpieczone.

image014

Narzędzie My Dell zapewniające poczucie bezpieczeństwa
My Dell to łatwe w obsłudze narzędzie pomocy technicznej, które zbiera wszystkie potrzebne informacje na temat komputera.

Prewencja: porady i alerty dotyczące potencjalnych problemów oraz narzędzia umożliwiające ich rozwiązywanie.

Prostota: łatwy dostęp do informacji o pomocy technicznej, gwarancji i usługach firmy Dell pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć komplikacji.

Niezawodność: program Dell Back-up and Recovery umożliwia elastyczne tworzenie automatycznych kopii zapasowych i odzyskiwanie danych, takich jak zdjęcia, muzyka i inne pliki. Funkcja ta jest dostępna za pośrednictwem interfejsu narzędzia My Dell

 

Dodaj komentarz