Nowinki technologiczne

Przydatne wiadomości

Od 14 maja wystartowała globalnie sprzedaż najnowszego telefonu Nokia Lumia 630 Dual SIM. Model ten został fabrycznie wyposażony w system Windows Phone 8.1 z oprogramowaniem Lumia Cyan. Wraz z możliwością skorzystania z dwóch kart SIM w telefonie pojawiły się po dwie ikony aplikacji Telefon oraz Wiadomości. Możemy przypiąć dwa kafle telefonu do ekranu startowego lub ustawić w taki sposób aby wyświetlał się tylko jeden. Wybór należy do nas i naszych preferencji. Pisząc wiadomości lub odpowiadając na nie zawsze będziemy wiedzieli, z której karty korzystamy ponieważ w prawym górnym rogu znajduje się przełącznik pomiędzy naszymi kartami SIM. Aby jeszcze lepiej skonfigurować i dopasować obsługę dwóch kart SIM w telefonie Nokia Lumia 630 Dual SIM można skorzystać z ustawień Smart Dual SIM, które są dostępne w ustawieniach telefonu.

WBUDOWANE NAJNOWSZE FUNKCJE WINDOWS PHONE

Najnowszy Windows Phone w najlepszym wydaniu. Na najszybszej klawiaturze Word Flow możesz pisać, przesuwając palcem. W zupełnie nowym Centrum akcji możesz wyświetlać wszystkie rozmowy z komunikatorów, aktualizacje z serwisów społecznościowych i ustawienia — wystarczy przesunąć palcem. Ekran startowy można przystosować do własnego gustu, dodając zdjęcie w tle. Dzięki temu dynamiczne kafelki stają się jeszcze żywsze.

image006

 

WSZYSTKIE POTRZEBNE APLIKACJE

Telefon Lumia 630 Dual SIM zawiera standardowo wiele aplikacji, a tysiące innych czekają na Ciebie w Sklepie Windows Phone. W pamięci rozszerzanej do 128 GB zmieścisz mnóstwo ulubionych aplikacji, zdjęć, muzyki i innych plików. Wypróbuj nową klawiaturę Word Flow w takich komunikatorach, jak WhatsApp, Line i WeChat. Podczas pisania wiadomości wystarczy przesuwać palcem — tak wygodnej klawiatury jeszcze nie było.

image007

BĄDŹ W KONTAKCIE. W KAŻDEJ CHWILI.

Przedstawiamy pierwszy smartfon Nokia Lumia z technologią Smart Dual SIM. Teraz możesz włączyć funkcje połączeń oczekujących i przekazywania połączeń między dwiema kartami SIM, a zarządzanie kosztami połączeń i kontaktami towarzyskimi jest jeszcze łatwiejsze. Operator może naliczać opłaty.

image009

OSOBISTA STACJA RADIOWA

Gratka dla fanów muzyki. Już od pierwszego włączenia smartfonu Lumia 630 Dual SIM można słuchać przesyłanej strumieniowo muzyki bez ograniczeń, bez opłat i bez reklam. Aplikacja Nokia MixRadio jest standardowo instalowana w smartfonie i umożliwia wybieranie spośród setek regularnie aktualizowanych miksów oraz dostosowywanie muzyki do gustu użytkownika. Słuchać jej można nawet bez połączenia z siecią.

image011

ZABŁYŚNIJ KOLOREM

Smartfon Lumia 630 Dual SIM możesz dostosować do własnego gustu i nadawać mu ciekawe kolory. Dostępne są różne wymienne obudowy w żywych kolorach, które można dopasować do aktualnego nastroju i własnego stylu. Kolory ekranu głównego też Ci się nie znudzą. Na pięknym, jasnym ekranie można łatwo dostosować kolor dynamicznych kafelków.

image013

Specyfikacjaimage018

 • Wyświetlacz

  • Rozmiar wyświetlacza: 4,5 ”
  • Technologia wyświetlacza: ClearBlack, IPS LCD
  • Rozdzielczość wyświetlacza: FWVGA (854 x 480)
  • Technologia ekranu dotykowego: Pojemnościowy ekran z wielodotykiem
 • Zdjęcia

  • Rozmiar matrycy podstawowego aparatu fotograficznego: 5 MPx
 • Zasilanie

  • Maksymalny czas rozmów w sieci 2G: 16.4 godz.
  • Maksymalny czas rozmów w sieci 3G: 13.1 godz.
  • Maksymalny czas odtwarzania muzyki: 58 godz.
 • Procesor

  • Nazwa procesora: Snapdragon 400
  • Typ procesora: Czterordzeniowy 1,2 GHz

image016

Dodaj komentarz