Nowinki technologiczne

Przydatne wiadomości

Dla osób które rozważają kupno w niedługim czasie nowego zegarka, a jeszcze nie wiedzą jaki ma być przedstawiam nowy produkt Samsunga, którego można już kupić u nas w granicach 650 zł.  Samsung Gear 2 posiada wyświetlacz 1,63″ Super AMOLED (320x320px), dwurdzeniowy procesor 1 GHz 512 MB RAM’u, 4 GB wbudowanej pamięci, aparat 2.0 Mpx z funkcją autofokus, metalową obudowę, odporność na wodę i pył, akcelerometr, żyroskop, pulsometr, czujnik podczerwieni LED, Bluetooth 4.0 LE, wymienne paski pozwalają na dużą swobodę w stylizacji i ekspresji oraz baterię która starcza na 2 – 3 dni użytkowania 300 mAh.

Wymienne paski

Dopasuj urządzenie Samsung Gear 2 do swojego stylu i nastroju dzięki większej liczbie kolorów, które pomogą Ci pokazać Twoją indywidualność!

image002

image004 image006 image008

 

 

 

image009

Spersonalizowane ustawienia

Samsung Gear 2 umożliwia Ci tworzenie Twojego własnego, wyjątkowego ekranu. Wybieraj z różnych stylów zegarka, kolorów, tapet i czcionek.

image013

  Płynna komunikacja

Inteligentne powiadomienia

Samsung Gear 2 pozwala Ci na wykonywanie i odbieranie połączeń oraz czytanie na dużym wyświetlaczu sAMOLED, czyniąc komunikację szybszą i bardziej płynną.

image015

Błyskawiczne powiadomienia

Samsung Gear 2 zapewnia błyskawiczne powiadomienia o e-mailach, SMS-ach, połączeniach przychodzących i komunikatach aplikacji, które pojawiają się od razu na wyświetlaczu sAMOLED.

image017

Uchwyć każdy dzień!

Dzięki wbudowanej kamerze, Gear 2 umożliwia Ci szybkie
i łatwe fotografowanie i nagrywanie wyjątkowych chwil dzięki
stabilizacji obrazu I nagrywaniu w rozdzielczości 720p.

image019

Fitness Manager

Spersonalizowany trener fitness

Dzięki pulsometrowi, funkcjom S Health oraz krokomierzowi Samsung Gear 2 daje Ci możliwość coachingu w czasie rzeczywistym, co aktywnie wspiera i motywuje Cię do osiągania założonych celów. Jako odrębne urządzenie może również spełniać funkcję odtwarzacza muzyki, który dopasuje się do Twojego codziennego rytmu.

image023

Ciesz się muzyką w ruchu

Odtwarzacz muzyki w Gear 2 łączy się z słuchawkami przez Bluetooth, dzięki czemu możesz słuchać ulubionych utworów podczas ćwiczeń, bez noszenia smartfona.

image027

 

Odporny na wodę i kurz

Samsung Gear 2 jest odporny na wodę i kurz (certyfikat IP67), więc trudne warunki czy pogodą nie będą Cię ograniczać.

IP67: Certyfikat IP67 oznacza, że urządzenie jest chronione przed działaniem kurzu i efektem jaki może mieć zanurzenie urządzenia w wodzie (do głębokości 1m, do 30 min.).

image031

Rozszerzone środowisko

WatchON Remote

Samsung Gear 2 zachowuje się jak pilot, bo dzięki WatchON Remote i czujnikowi podczerwieni LED możesz sterować swoim telewizorem i dekoderem (Set-Top Box).

image033

Kompatybilność z aplikacjami i urządzeniami

Kompatybilność urządzenia Samsung Gear 2 ze smartfonami i tabletami GALAXY oraz najróżniejszymi aplikacjami umożliwia ciągłe połączenie między nimi.

image035

 

Dodaj komentarz