Nowinki technologiczne

Przydatne wiadomości

Nowość Acer Aspire Switch 10 to nowa hybryda 2 w 1 która łączy w sobie funkcjonalność tabletu oraz notebooka, dzięki wykorzystaniu specjalnych zawiasów umożliwiających rozdzielenie owych części, a także obrócenie wyświetlacza, aby korzystać z urządzenia w trybie prezentacji. Urządzenie zostało wyposażone w 10,1-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli. Jego sercem jest czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3745 (1,33 – 1,83 GHz), wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Urządzenie dostępne będzie w wersji 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej, którą będzie można rozszerzyć za pomocą slotu na karty SD, oraz dostępna będzie wersja z dyskiem HDD w doku klawiaturowym, 2-megapikselową przednią kamerkę, USB 2.0, mini HDMI, Bluetooth 4.0, WiFi pracującej w standardzie N, oraz Windows 8.1. Obudowa ma grubość 8,9 mm, a całość waży 585 gramów.

Urządzenie trafi do sprzedaży w czerwcu w cenie 380 dolarów.

 

a1

Styl i elegancja

Aspire Switch 10 zdaje sobie sprawę, że wygląd nie jest kwestią stałą. Jego elegancja leży w ruchu. Przejawia się ona w gładkości metalu, z którego jest wykonany, swobodzie rozłączania modułów, a także praktycznej smukłości. Konstrukcja Acer Snap Hinge™ umożliwia obracanie, składanie, dokowanie i odłączanie ekranu, pozwalając na wykorzystanie urządzenia w możliwie optymalny sposób.

 

Wspaniała wydajność

Aspire Switch 10 został wyposażony w procesor Intel® Atom™, natomiast technologia Microsoft InstantGo oznacza błyskawiczne działanie i zamiast oczekiwania, poświęcenie cennych chwil temu, co jest naprawdę ważne. Usługa AcerCloud™ pozwala zachować dostęp do plików niezależnie od tego, na jakich urządzeniach się znajdują. Przekłada się to na wyższą wydajność urządzenia i Twoją własną.

a2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdumiewająco żywe kolory

Aspire Switch 10 zapewnia doskonały obraz w każdych warunkach. Zastosowane w tym urządzeniu technologie Zero Air Gap (bezpośrednie złączenie szyby ekranu z modułem dotykowym) oraz IPS1 gwarantujące zadziwiającą jakość obrazu w grach, programach telewizyjnych, a także interaktywnych aplikacjach dla dzieci — w domu, pracy lub podróży.a3

Praktyczny jak żaden inny

Aspire Switch 10 można używać jako przenośnego tabletu, można zwiększyć tempo pisania na nim przez podłączenie klawiatury, lub odwrócić ekran i wykorzystać go do przedstawienia prezentacji. Przy ograniczonym miejscu można również obrócić ekran i zamknąć urządzenie do wygodnego oglądania filmów. Otwórz, odłącz, obróć i oddaj się pracy lub zabawie w jednym z jego czterech trybów pracy: laptopie, tablecie, ekranie do prezentacji lub w trybie złożonym.

a4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nadzwyczajnie jasny

W domu, w podróży, a także po trochu w jednym i drugim — Aspire Switch 10 został przystosowany do każdych warunków pracy. Ekran opracowany w technologii LumiFlex™ zapewnia intensywne odwzorowywanie kolorów nawet przy ostrym słońcu, pozwalając cieszyć się ulubionymi filmami i dzielić radością ze wspólnego przeglądania zdjęć.

AspireSwitch10_WOW_benefit_image_5

Dodaj komentarz