Nowinki technologiczne

Przydatne wiadomości

Firma Western Digital Technologies WD zaprezentowała nowe urządzenie multimedialne z serii WD TV – Personal Edition. Jest to odtwarzacz z Wi-Fi, który obsługuje praktycznie każdy plik multimedialny, zapisany na dyskach USB, magazynowych urządzeniach sieciowych lub jakichkolwiek komputerach podłączonych do sieci domowej.

WD TV jest już dostępny w internetowym sklepie wdstore.com. Sugerowana polska cena detaliczna wynosi 379 zł – na półkach sklepowych można się go spodziewać na przełomie czerwca i lipca br. Aplikację WD TV Remote można pobrać za darmo z App Store oraz Google Play.

 

Wszystkie Twoje multimedia na dużym ekranie.

Poświęcasz czas na kolekcjonowanie multimediów. Teraz możesz oglądać je na dużym ekranie telewizora za pomocą odtwarzacza WD TV. Odtwarzaj filmy i ulubioną muzykę w niemal wszystkich formatach plików. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i oglądaj multimedia w najwyższej rozdzielczości 1080p.

Obsługa praktycznie wszystkich formatów.

Odtwarzacz multimediów WD TV obsługuje większość popularnych formatów plików, w tym wideo w formatach MKV, MP4, XVID, AVI, WMV i MOV. Masz pełną swobodę wyświetlania multimediów na ekranie telewizora.

Multimedia z dowolnego źródła.

Odtwarzaj filmy, muzykę i wyświetlaj zdjęcia z dysków USB, sieciowych magazynów danych takich jak My Passport® Ultra™ i My Cloud™ oraz z każdego komputera w sieci domowej. Biblioteka multimediów gromadzi zawartość ze wszystkich źródeł, dzięki czemu znalezienie ulubionego pliku wideo, utworu muzycznego lub zdjęcia jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Dostępność usług zależy od kraju i regionu.

Najlepsza rozrywka z Internetu na ekranie telewizora Odtwarzaj najlepsze filmy, seriale i najpopularniejsze klipy wideo z Internetu, korzystaj z serwisów społecznościowych i oglądaj najciekawsze rozgrywki sportowe sezonu. Odtwarzacz WD TV wyświetli najlepsze serwisy internetowe na ekranie telewizora.

Twój smartfon to idealny pilot.

Za pomocą smartfonu lub tabletu możesz łatwo sterować funkcjami odtwarzacza WD TV. Za pomocą aplikacji WD TV Remote możesz przeglądać swoją kolekcję multimediów i otwierać ulubione serwisy internetowe przy użyciu gestów. W aplikacji można również wygodnie wpisywać tekst, aby zalogować się do usługi internetowej albo wyszukać film.

Obraz z urządzeń mobilnych na ekranie telewizora dzięki technologii Miracast.

Połącz odtwarzacz WD TV z urządzeniem obsługującym technologię Miracast™, aby wyświetlać w telewizorze zawartość ekranu małego urządzenia przenośnego. W ten sposób możesz na przykład przeglądać Internet, oglądać filmy w rozdzielczości 1080p, wyświetlać zdjęcia z wakacji i grać w gry.

Konfigurowalny ekran główny.

Dostosuj odtwarzacz WD TV i sposób, w jaki korzystasz z rozrywki. Możesz dodawać skróty do folderów osobistych, aby szybciej uzyskiwać dostęp do swojej kolekcji multimediów. Możesz także ustawić kolejność ulubionych serwisów internetowych na ekranie głównym.

Twoja rozrywka w domowym telewizorze i wszędzie na świecie.

 Dodaj urządzenie Slingbox, aby oglądać ulubione programy TV w każdym zakątku domu. Podłącz odtwarzacz WD TV do dowolnego telewizora w domu, aby korzystać z funkcji urządzenia Slingbox za pomocą aplikacji SlingPlayer. Wybierasz się w podróż? Zabierz odtwarzacz WD TV ze sobą, aby korzystać z urządzenia Slingbox i usług kablowych, gdziekolwiek jesteś. Urządzenie Slingbox w połączeniu z centrum multimedialnym WD TV pozwoli Ci wyświetlać obraz telewizora HD nie tylko w każdym pomieszczeniu w domu, ale na całym świecie.

Łatwe podłączanie do centrum rozrywki.

Łatwa konfiguracja zapewni uruchomienie urządzenia w ciągu kilku minut. Odtwarzacz WD TV łączy się z Internetem bezprzewodowo i bez pośrednictwa komputera. Urządzenie jest także wyposażone w port Ethernet, który umożliwia podłączenie odtwarzacza do przewodowej sieci domowej.

Szybkie łącze Wi-Fi do przesyłania multimediówWireless-N, najnowsza technologia sieci bezprzewodowej o rozszerzonym zasięgu, zapewnia odpowiednią szybkość do strumieniowego odtwarzania wideo HD.

 

Stała łączność z serwisami społecznościowymi.

 Aktualizuj status i publikuj zdjęcia w serwisie Facebook. Czytaj ulubione blogi i przeglądaj strony internetowe. Odtwarzaj najnowsze nagrania audio i wideo ze źródeł RSS. Wszystkie te funkcje są dostępne na dużym ekranie telewizora.

Salon gier na ekranie telewizora HD.

 Graj w gry zręcznościowe takie jak Rockswap, spróbuj szczęścia w Texas Hold’Em albo sprawdź swoje zdolności matematyczne w Sudoku. Odtwarzacz WD TV umożliwia granie w popularne gry na dużym ekranie telewizora.

Automatyczne odtwarzanie.

Wybierz ulubioną usługę internetową, utwór, film lub pokaz slajdów, który będzie automatycznie odtwarzany po włączeniu urządzenia. To idealny sposób na szybki dostęp do ulubionej rozrywki.

Programowalny pilot zdalnego sterowania.

 Funkcje przycisków pilota można dostosować, aby szybko uzyskiwać dostęp do ulubionej muzyki, zdjęć i filmów albo najczęściej używanych poleceń menu. Dołączony pilot umożliwia wybieranie zawartości multimedialnej za pomocą czytelnego, animowanego menu na ekranie.

Łatwe wyszukiwanie za pomocą klawiatury.

 Możesz wprowadzać tekst za pomocą klawiatury ekranowej albo podłączyć przewodową lub bezprzewodową klawiaturę USB. To idealne rozwiązanie do wyszukiwania filmów w serwisie YouTube lub dodawania wpisów na Facebooku.

Dodaj komentarz