Nowinki technologiczne

Przydatne wiadomości

Jeśli masz smartfon z systemem Android, ten zegarek jest wprost stworzony dla Ciebie. SmartWatch 2 rozszerza możliwości systemu Android i wprowadza nowe, fascynujące sposoby komunikacji. Zegarek komunikuje się ze smartfonem przez Bluetooth® i pokazuje wszystkie ważne dla Ciebie powiadomienia. Odwiedź Google Play i poznaj wiele aplikacji dostępnych na zegarek SmartWatch 2. SmartWatch 2 to także efektowny i stylowy zegarek z wieloma wbudowanymi funkcjami i imponującym zestawem opcji dostosowujących.

Pierwszy na świecie zegarek SmartWatch z systemem Android wyposażony w funkcje z jednym dotknięciem oparte na technologii NFC.


Sprawdź aktualną cenę za ile można go kupić:

Zegarek z technologią NFC

Bezprzewodowe powiadomienia o zdarzeniach w smartfonie, pilot do telefonu i gumowy pasek.

  • Odbiór powiadomień
  • Sterowanie muzyką
  • Sprawdzanie, kto dzwoni

Pełna kontrola nad wszystkim, co się dzieje

Kiedy dzwoni telefon, przychodzi wiadomość lub pojawia się inne powiadomienie, znajdujące się na nadgarstku urządzenie sygnalizuje to delikatną wibracją.

System Android: więcej możliwości

Zegarek SmartWatch 2 współpracuje z setkami aplikacji z serwisu Google Play — i otwiera nowe, fascynujące możliwości.

Wszystkie powiadomienia w zegarku na rękę

Zegarek na rękę może zawierać wszystkie wiadomości tekstowe, zapis pogawędek, mail, kalendarz, rejestr połączeń, Facebook, Twitter, gmail i wiele innych.

as1

Łatwe nawiązywanie połączeń

Kiedy słuchasz muzyki z bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Bluetooth®, możesz używać zegarka SmartWatch 2 jako pilota do telefonu i wykonywać lub odbierać połączenia. Na jego ekranie pojawi się informacja o tym, kto do Ciebie dzwoni. Wystarczy raz dotknąć ekranu, aby odebrać połączenie i wygodnie rozmawiać przez zestaw słuchawkowy. Możesz też przejrzeć historię ostatnich połączeń i dzwonić bezpośrednio z zegarka SmartWatch.

as2

Wszystko w Twoim zasięgu

Wystarczy rzut oka na zegarek, aby sprawdzić wiadomości SMS i e-mail, kalendarz, rejestr połączeń, Facebooka, Twittera, Gmaila i wiele innych informacji. Gdy pojawią się nowe wiadomości lub powiadomienia, wystarczy dotknąć ikony aplikacji, aby je przeczytać. Wszystkie powiadomienia można przeglądać i czytać na kolorowym ekranie dotykowym.

as3

Nowa aktualizacja oprogramowania — już dostępna

Udoskonalony zegarek SmartWatch 2 ma wspaniałe nowe funkcje, takie jak emotikony i cztery różne tarcze. Sortuj swoje ulubione aplikacje i kontroluj przychodzące powiadomienia za pomocą zegarka SmartWatch 2.

Wygodne rozmawianie przez telefon

Użytkownicy zestawu słuchawkowego Bluetooth® mogą odbierać telefony przez proste naciśnięcie ekranu — i rozmawiać z wolnymi rękami.

Gdziekolwiek. W każdą pogodę

Padający deszcz to nie zmartwienie. Tak samo jasny, słoneczny dzień — wyświetlacz pozostaje zaskakująco czytelny nawet w pełnym słońcu.

Łączenie jednym dotknięciem

Jeśli dwa urządzenia Bluetooth® rozłączą się, do ponownego połączenia wystarcza ich zetknięcie.

Dostępne aplikacje

Dosłownie wszystko: od narzędzi zwiększających wydajność pracy po aplikacje rozrywkowe. A do tego możliwość uporządkowania ikon na głównym ekranie według własnego upodobania.

Zgodność z systemem Android

Współpraca z każdym smartfonem i tabletem z systemem Android 4.0 lub nowszym. Wraz z pojawianiem się nowych aplikacji udostępniane są aktualizacje oprogramowania.

Stylowy zegarek

Urządzenie jest także samodzielnym, stylowo wyglądającym zegarkiem z rozbudowanym zestawem funkcji. Może pełnić rolę kompasu, układu czasowego, stopera i pilota do telefonu.


Sprawdź aktualną cenę za ile można go kupić:Dodaj komentarz