Nowinki technologiczne

Przydatne wiadomości

Vertis Yard ma wszystko to, czego oczekujesz od smartfona. Ultraszybki procesor 8 x 1,7 GHz, 5” ekran HD wykonany w technologii IPS i 16 GB pamięci wewnętrznej, która pozwoli na instalację dużej ilości aplikacji. Całość uzupełnia aparat o rozdzielczości 13 Mpix robiący ostre i nasycone barwami zdjęcia nawet przy słabszym oświetleniu. Dodatkowa bateria dołączona do zestawu sprawi, że będziesz mógł dłużej cieszyć się możliwościami oferowanymi przez nowy smartfon.

w2

Duża Moc

Procesor 8 x 1,7 GHz, 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej zapewnią nie tylko znakomitą wydajność, ale także komfort użytkowania. Zapomnij o długim oczekiwaniu na uruchomienie się ulubionej gry, czy aplikacji – to telefon czeka na każde Twoje skinienie.

Korzystaj z wielu funkcji Twojego Yarda nie dotykając go! Odbieraj rozmowy i przeglądaj zdjęcia wykonując proste gesty.

Tak duża ilość pamięci wewnętrznej pozwoli Ci na instalowanie ulubionych aplikacji, wgrywanie plików muzycznych i robienie zdjęć bez obaw o ilość dostępnego miejsca. Wreszcie możesz wgrać to, na co naprawdę masz ochotę!


w3

Aparat 13 MPIX

Ciesz się zupełnie nową jakością zdjęć dzięki zamontowanemu w smartfonie aparatowi o rozdzielczości 13 MPix z autofocusem! Dzięki technologii HDR (High Dynamic Range) zrobisz unikalne zdjęcia scen charakteryzujących się dużą rozpiętością tonalną. Znakomite efekty osiągalne nawet przy słabszym oświetleniu!

Aparat posiada także opcję wykrywania twarzy i uśmiechu. Gdy tylko w kadrze znajdzie się twarz, aparat natychmiast ustawia odpowiednią ostrość.


w4

Obraz jak żywy

Odkryj zupełnie nową jakość obrazu dzięki 5” wyświetlaczowi wykonanemu w technologii IPS, która zapewnia doskonałą widoczność z każdego punktu widzenia. Rozdzielczość HD sprawia, że odczytanie nawet najmniejszych liter nie stanowi żadnego problemu, a barwy są niezwykle intensywne.

Wirtualny świat jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie. Dzięki zastosowaniu technologii OGS (One Glass Solution) poczujesz jego bliskość pod swoimi palcami.


w5

Pełen zestaw

O sile Vertisa Yard stanowią nie tylko nowoczesne rozwiązania techniczne i mocna specyfikacja, ale także jego wielofunkcyjność. Telefon wyposażono w szereg przydatnych złącz (MicroUSB, MiniJack), GPS, Bluetooth (w wersji 4.0), Dual SIM i modem 3G.

Do zestawu dołączono dodatkową baterię o pojemności 2900 mAh, która pozwoli cieszyć się możliwościami Yarda przez dłuższy czas. Dodatkowa tylna obudowa z przednim interaktywnym panelem nie tylko zabezpieczy twój telefon przed uszkodzeniem, ale również ułatwi korzystanie z jego podstawowych funkcji.

Smartfon posiada również komplet preinstalowanych aplikacji – m.in.: Onet News, Nexto, Antywirus Avast, Yanosik, Flotis i nawigację BeOnRoad (wraz z licencją na mapę Polski – dostępność u wybranych partnerów handlowych).

W zestawie, u wybranych partnerów użytkownicy znajdą również starter Internet Play ze stanem konta 300 Mb ważny przez 3 dni.


w6

Specyfikacja

System:

Android 4.2

Chipset:

MTK 6592

Procesor:

8 x 1,7 GHz

GPU:

Mali 450 MP

Ekran:

5” HD IPS 2 OGS Multitouch

Rozdzielczość:

HD 1280×720

Pamięć RAM:

2 GB

Pamięć wbudowana:

16 GB

Łączność:

Kamera: 2x (Front: 2 MP, Tył: 13 MP)
Micro USB
Mini Jack
GPS
Wifi
Bluetooth
Modem 3G wbudowany, obsługuje jedyny w Polsce darmowy internet, 900/2100 MHz
Czytnik kart microSD do 32 GB
Dual Sim

Bateria:

2600 mAh + 2900 mAh

Wymiary:

144mm x 71mm x 8mm

Waga:

135g

Waga zestawu:

454g

Obudowa:

Tworzywo sztuczne

Kolor:

czarny / biały

Zestaw:

Kabel USB,
ładowarka,
słuchawki,
dodatkowa tylna obudowa z panelem zabezpieczającym front

Dodatkowo:

Starter internet Play ze stanem konta 300 Mb na wykorzystanie na internet, konto ważne jest 3 dni (u wybranych partnerów)


Dodaj komentarz