Nowinki technologiczne

Przydatne wiadomości

Tablet Steelcore 1010 3G to idealne rozwiązanie dla użytkowników ceniących funkcjonalność i dbałość o każdy detal. Czterordzeniowy procesor, 10 calowy wyświetlacz IPS 2, wbudowany modem 3G, funkcja DualSim, a wszystko to zamknięte w eleganckiej, metalowej obudowie. Jakość i design to idealne połączenie również dla biznesu!

s1

Parametry na poziomie

Steelcore 1010 3G pracuje na nowym systemie Android 4.4 oraz czterordzeniowym procesorze 4 x 1,6 Ghz, co gwarantuje bardzo szybkie wykonywanie wielu zadań jednocześnie. Błyskawicznie przeglądaj strony internetowe, korzystaj z aplikacji i multimediów, graj w zaawansowane technologicznie gry i ciesz się najlepszą jakością obrazu i dźwięku. Komfortową pracę na tym urządzeniu zapewnia również 10’’ ekran wykonany w technologii IPS 2, cechujący się znakomitym kontrastem, świetnym odwzorowaniem kolorów i szerokimi kątami widzenia.


s2

Modem 3G

Chcesz mieć wygodny i szybki dostęp do Internetu? Wbudowany modem 3G zapewni Ci nie tylko łączność z siecią w każdym miejscu, ale także umożliwi korzystanie z tabletu jak z telefonu. Odbieraj maile, ściągaj filmy, dzwoń do najbliższych, wysyłaj SMSy, prowadź wideokonferencje – wszystko na jednym urządzeniu!

Steelcore 1010 posiada również GPS oraz preinstalowaną aplikację Aponia, dzięki czemu już zawsze dotrzesz do wyznaczonego celu.


s3

Aplikacje

Tablet posiada elegancką metalową obudowę, a pakiet preinstalowanych aplikacji sprawia, że praca na tym urządzeniu to sama przyjemność.
Na początek otrzymujemy kilkanaście wartościowych aplikacji, jak: Avast, Coigdzie, Dziennik Gazeta Prawna, EasyCall, Interia, Kingsoft Office, Onet, Yanosik i wiele innych.

Kingsoft Office for Android: pakiet biurowy do odczytywania, edytowania i zapisywania dokumentów w nowych formatach MS Office (.docx, .pptx, .xlsx).


s4

Specyfikacja

System:

Android 4.4

Chipset:

MTK8382

Procesor:

Quad Core 4 x 1.6GHz

Ekran:

10.1″ IPS 2

Rozdzielczość:

1280×800 px

Pamięć RAM:

1GB DDR3

Pamięć wbudowana:

16GB

Aparat:

2 Kamery: przednia: 2Mpix, tylnia: 5Mpix

Łączność

HDMI
Micro USB
Mini Jack
Bluetooth
GPS
WIFI 802.11b/g/n
MicroSD 32 GB
modem 3G
Dual SIM

Bateria:

7000mAh

Wymiary:

245mm x 175mm x 10mm

Obudowa:

metal

Kolor:

czarny

Zestaw:

ładowarka,
kabel USB

Dodaj komentarz