Nowinki technologiczne

Przydatne wiadomości

Aktualizacja Gmail’a: docieraj do większej liczby znajomych – wiadomość od Google.
Czy wiesz, że możesz wysłać e-maila do znajomej osoby, nawet jeśli nie masz jej adresu? Od tego tygodnia, kiedy będziesz pisać nową wiadomość, Gmail będzie sugerować Twoje kontakty z Google+ jako odbiorców, nawet jeśli jeszcze nie wymieniliście się adresami e-mail.
Jak to działa Wysyłanie wiadomości do kontaktów w Google+ działa nieco inaczej niż wysyłanie zwykłych e-maili, a to dlatego, że chcemy chronić prywatność naszych użytkowników. Twój adres e-mail nie będzie widoczny dla Twoich kontaktów w Google+, dopóki nie wyślesz do nich wiadomości, a ich adresy pozostaną niewidoczne dla Ciebie, dopóki Ci nie odpowiedzą.
E-maile od osób spoza kręgów Jeśli otrzymasz e-maila od osoby spoza swoich kręgów, zostanie on umieszczony na karcie Społeczności w skrzynce odbiorczej (jeśli jest ona włączona). Osoba ta będzie mogła rozpocząć kolejny wątek rozmowy z Tobą dopiero wtedy, gdy odpowiesz na jej wiadomość lub dodasz ją do swoich kręgów.
Kto będzie mógł się ze mną kontaktować Ty decydujesz, kto będzie mógł się z Tobą kontaktować – służy do tego nowe ustawienie w Gmailu (dostępne na komputerze). Więcej informacji znajdziesz w Centrum pomocy.

Dodaj komentarz