Nowinki technologiczne

Przydatne wiadomości

SkyDrive Microsoft rozdaje dodatkowe 20 GB bezpłatnego miejsca w usłudze SkyDrive. Oferta jest ważna do 31.01.2014 roku. Jeżeli masz telefon z Windows Phone i konto na SkyDrive  to  zobacz czy nie dostałeś wiadomości e-mail na skrzynce od Microsoft’u . Wystarczy, że klikniesz w otrzymanego linka i do twojego konta zostanie dopisane dodatkowe miejsce o  wielkości 20 GB  z ważnością na rok czasu od momentu kliknięcia w link. Poniżej szczegóły otrzymanej wiadomości:
Dowiedz się, jak wykorzystać dodatkowe miejsce na pliki w trybie online, używając telefonu Windows Phone.
Zawiadomienie
Możesz przez rok korzystać z dodatkowych 20 GB bezpłatnego miejsca w usłudze Microsoft SkyDrive.
Witaj!
Użytkownicy systemu Windows Phone są dla nas bardzo ważni, dlatego dajemy Ci na rok dodatkowe 20 GB bezpłatnego miejsca w usłudze SkyDrive. Zostanie ono dodane do 7 GB bezpłatnego miejsca w usłudze SkyDrive, którym dysponują wszyscy użytkownicy tej usługi.
Usługa SkyDrive jest wbudowana w Twoim telefonie Windows Phone. W tej osobistej lokalizacji możesz zapisywać zdjęcia i pliki w trybie online, a następnie uzyskiwać do nich dostęp na stronie SkyDrive.com z dowolnego urządzenia mającego połączenie internetowe oraz z aplikacji SkyDrive w telefonie.
Aby dodać to bezpłatne miejsce do swojego konta, kliknij tutaj do 31 stycznia 2014*.
Jeśli nie masz konta SkyDrive, możesz założyć je, klikając tutaj. W przypadku, gdy nie masz i nie chcesz mieć konta SkyDrive, nie musisz nic robić — w Twoim telefonie Windows Phone nic się nie zmieni.
Świetnym sposobem wykorzystania dodatkowego miejsca jest automatyczne zapisywanie kopii zapasowych zdjęć i filmów zrobionych telefonem. Po zapisaniu zdjęć lub plików w usłudze SkyDrive będziesz mieć do nich dostęp nawet w sytuacji, gdy coś stanie się z Twoim telefonem.
Aby automatycznie zapisywać zdjęcia i filmy w usłudze SkyDrive:
Na liście Aplikacje naciśnij pozycję Zdjęcia .
Naciśnij ikonę Więcej , a następnie naciśnij opcję Ustawienia.
W obszarze Automatyczne przekazywanie naciśnij pozycję SkyDrive.
W obszarze Zdjęcia lub Filmy naciśnij wybrany sposób przekazywania: Dobra jakość (zapisywanie w niższej rozdzielczości) lub Najlepsza jakość (pełna rozdzielczość).**
Aby dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu usługi SkyDrive do zapisywania kopii zapasowych zdjęć i filmów, kliknij tutaj.
Życzymy miłego korzystania z dodatkowych 20 GB bezpłatnego miejsca w usłudze SkyDrive.
Zespoły systemu Windows Phone i usługi SkyDrive
* Twoje dodatkowe 20 GB bezpłatnego miejsca przestanie być dostępne po upływie roku od kliknięcia przez Ciebie zielonego łącza skorzystania z promocji zawartego w tej wiadomości e-mail.
** Jeśli wybierzesz opcję Dobra jakość, zdjęcia lub filmy mogą być przesyłane do usługi SkyDrive z użyciem połączenia komórkowego — ale gdy będzie dostępne połączenie z siecią Wi-Fi, zostaną przesłane przez sieć Wi-Fi. Jeśli wybierzesz opcję Najlepsza jakość, zdjęcia i filmy będą przesyłane tylko w przypadku, gdy będzie dostępne połączenie z siecią Wi-Fi.

Dodaj komentarz