Nowinki technologiczne

Przydatne wiadomości

Smartwatch CHRONOS COLOUR
Dzwoń i smsuj bezpośrednio z nadgarstka.
Ze smartwatchem CHRONOS COLOUR możesz wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne. Zobaczysz kto dzwoni i sam zdecydujesz czy rozmowa jest pilna czy może chwilkę poczekać. Zegarek ma również funkcję smsowania, a dzięki kolorowemu, dotykowemu wyświetlaczowi pisanie treści jest wygodne i nie sprawia trudności. Co istotne, na smartwatchu znajdziesz dokładnie tą samą książkę telefoniczną, jaką masz w smartfonie, dzięki synchronizacji obu urządzeń.
chronos-colour-smartwatch3

Funkcje multimedialne

Korzystając ze smart-zegarka możesz kontrolować aplikację odtwarzacza muzyki w swoim smartfonie i zdalnie wybierać utwory muzyczne z playlisty. Fanów aktywnego trybu życia ucieszą funkcje sportowe. Użytkownik odczyta ze smartwacha ilość kroków, przebyty dystans, ilość spalonych kalorii. Będziesz zawsze na bieżąco z zadaniami z kalendarza, szybko przeliczysz wartości z funkcją kalkulatora czy posłuchasz ulubionej audycji radiowej.

Notyfikacje

CHRONOS COLOUR posiada wbudowaną funkcję powiadomień. Poinformuje Cię o przychodzących połączeniach, wiadomościach mailowych i notyfikacjach z aplikacji ze smartfona, np. z Facebooka. Za pośrednictwem smartwatcha, dzięki funkcji Bluetooth możesz zdalnie kontrolować aplikację kamery, nagrywać filmy i robić zdjęcia z odległości nawet 10 metrów.

Aplikacja dedykowana

Wgraj na swojego smartfona dedykowaną aplikację GOCLEVER CHRONOS COLOUR, aby zarządzać notyfikacjami na swoim zegarku. Kilka kliknięć wystarchronos-colour-smartwatch2czy, aby zdecydować, jakie notyfikacje są dla Ciebie najważniejsze. Aplikację możesz pobrać z zakładki POMOC.

Oszczędność energii

Zapomnij o codziennym ładowaniu swojego CHRONOS COLOUR. Dzięki funkcji Bluetooth 4.0 Low Energy konsumpcja energii jest o wiele mniejsza. Korzystaj ze smartwatcha GOCLEVER CHRONOS nawet do tygodnia bez ładowania.

Kompatybilność

Połącz CHRONOS COLOUR ze smartfonem z systemem Android. Kompletną listę kompatybilnych urządzeń (marki GOCLEVER i innych producentów) znajdziesz w zakładce POMOC. Sprawdź czy Twój smartfon jest kompatybilny z CHRONOS COLOUR już teraz i ciesz się jego funkcjami codziennie.
chronos-colour-smartwatch1
WYŚWIETLACZ
WYMIAR 1.6”
ROZDZIELCZOŚĆ 240×240 pikseli
TECHNOLOGIA TFT LCD dotykowy kolorowy wyświetlacz
FUNKCJE
G-SENSOR 3-osiowy akcelerometr
BLUETOOTH 4.0 (Low Energy)
JĘZYKI W MENU GB,PL,BG,CR,CZ,ES,DE,GR,IT,LV,LT,RO,RS,SK,SL,SP,UA
SPECYFIKACJA FIZYCZNA
ZASIĘG BLUETOOTH Do 10 metrów zasięgu
WODOODPORNOŚĆ IP20
WYMIARY 4,1 x 5,5 x 1,2 cm
WAGA 60 g
KOLOR Czarny
WBUDOWANA BATERIA
POJEMNOSĆ 350mAh, Li-on
ŚREDNI CZAS DZIAŁANIA Do 1 tygodnia bez ładowania
ŚREDNI CZAS CZUWANIA Do 2 tygodni bez ładowania
CZAS ŁADOWANIA 3 godziny
WYMAGANIA SPRZĘTOWE W SMARTFONIE
ANDROID Android 4.3.0 lub nowszy
BLUETOOTH 4.0
KOMPATYBILNOŚĆ
GOCLEVER INSIGNIA 550i, QUANTUM 400 PLUS, QUANTUM 400, QUANTUM2 400, QUANTUM 450, QUANTUM 500, QUANTUM 600
INNE Listę urządzeń znajdziesz w zakładce POMOC.
W PUDEŁKU
AKCESORIA Dedykowany adapter microUSB do złącza audio 3.5 (miniJack), adapter microUSB

Dodaj komentarz