Nowinki technologiczne

Przydatne wiadomości

CIEKAWY PROJEKTOR GP20  z którym Jesteś Zawsze Mobilny!

Lekki i kompaktowy: 1,5 kg, BenQ GP20 LED Projektor, wyświetla obraz z technologią krótko-ogniskową, pozwalając zamienić każdy pokój w domu w super audiowizualną zabawę!. Wszystko czego potrzebujesz to 1m odległości, aby uzyskać duży 40 ” obraz projekcji. GP20 posiada rozdzielczość HD 720p, 720 Lumenów, dwa wbudowane głośniki o mocy 3W z dźwiękiem SRS surround, projekcję 3D-Ready oraz niezrównaną ilość złączy multimedialnych. GP20 jest zawsze gotowy, aby dać Ci najwyższą  jakość wyświetlania filmów z bliska, w wysokiej rozdzielczości, bez dodatkowych kłopotliwych zestawów. Przygotuj się do nowych odkryć i ciesz się nieograniczoną możliwością zabawy!

Krótko-Ogniskowa Technologia Projekcji

40″ Obraz Projekcji uzyskujemy już z odległości 1m!

Dwa Wbudowane Głośniki 3W, SRS

Wypełnij swój pokój najlepszej jakości Dźwiękiem –  Surround Sound.

Funkcja Plug ‘N – Wszystko co Możesz Oglądać na Dużym Ekranie
z Urządzeniami Systemu Android

Teraz możesz podzielić się z rodziną i przyjaciółmi swoim ukochanym filmem wyświetlanym na dużym ekranie z urządzenia pod systemem Android. GP20 ma zinkorporowaną funkcję MHL, która pozwala na lustrzane odtwarzanie filmów i gier na dużym ekranie z tych urządzeń które korzystają z systemu Android. Dodatkowo  urządzenie jest ładowane podczas korzystania, tak więc zabawa nigdy się nie kończy!

Niezrównana Ilość Multimedialnych Złączy

Wsparcie dla Różnych Multimedialnych Urządzeń i Formatów.

Swobodne Sterowanie z Funkcją Bezprzewodowego Wyświetlania

Oglądaj filmy w domu, zaproś swoich przyjaciół na oglądanie teledysku lub przejdź do intensywnej akcji gier wideo z większą swobodą niż kiedykolwiek. Wszystko to dzięki funkcji bezprzewodowego wyświetlania, która pozwala na podłączenie GP20 przez notebook, komputer stacjonarny lub jedno z Twoich urządzeń przenośnych. Oprogramowanie EZ QPresenter 2.0 na PC oferuje łączność bezprzewodową z komputera do GP20, z możliwością przejścia na drugie urządzenie wyświetlające. Pobierz łatwy w obsłudze Program EZ iOS QPresenter 2,0 aplikację na iPhone lub iPad i zabierz ze sobą materiały prezentacji wszędzie gdzie zechcesz. Wyświetl pliki PDF, MS Office i iWorks przez GP20 bezpośrednio z urządzeń mobilnych.

Złącze HDMI

Oferuje Doskonałą Jakość wyświetlania HD.

Ostra, Wyraźna – Kinowa, Jakość Obrazu
i Optymalna Efektywność Projekcji
z Technologią LED

GP20 wykorzystuje diody RGB LED, jako źródło światła, umożliwiając wyświetlanie niesamowitych, bogatych kolorystycznie obrazów przy współczynniku kontrastu 10000:1
i 100% NTSC gamie kolorów, dzięki czemu oglądanie zdjęć
i filmów jest o wiele bardziej przyjemne. Użytkowany w Trybie Eco, GP20 jest w stanie wykonać do 30.000 godzin pracy bez spadku natężenia jasności.

Wygodny i Łatwy w Użyciu, Dzięki Specjalnie Zaprojektowanemu Przyjaznemu Interfejsowi

Aby, zapewnić użytkownikowi przyjazne rozwiązania, Intefejs Użytkownika GP20 jest stylizowany z elementami nawigacji nawiązujących do popularnych urządzeń multimedialnych. Nie ma potrzeby, instrukcji, kiedy wszystko jest intuicyjne.

Tryb Auto Blank Zapewnia Bezpieczeństwo Użytkowania Wokół Dzieci

Tryb Auto Blank jest funkcją ochrony oczu zapewnieniającą bezpieczne użytkowanie projektora wokół dzieci. Umożliwia on GP20 na wykrycie ruchu w odległości 20 do 30 centymetrów * z przodu obiektywu, wyłączając automatycznie światło projekcji.

* Efektywna odległość  20cm do 30cm, może zależeć od natężenia oświetlenia i koloru odbitych obiektów.

Szybkie Auto Wyszukiwanie

Z GP20, nie ma potrzeby manualnego wyszukiwania źródła treści. Wystarczy podłączyć urządzenia, takie jak karty SD, USB, etc, które sprawdzią-wyszukają automatycznie źródła treści.

Auto Korekcja Keystone, Wszelkie Nierówności Obrazu Korygowane

Z GP0, nie ma potrzeby dokonywania regulacji obrazu ręcznie. Automatyczna funkcja keystone, wykona całą pracę za Ciebie, dostosowując obrazy, grafiki i wykresy do kształtu idealnego kwadratu.

Etykiety ecoFACTS

Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ!
Rozwój produktów przyjaznych środowisku stwarza proces w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety, ale również aktywnie rozwija produkty przyjazne dla środowiska!

Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje  Firma BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, odpowiedniego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych oraz innych aspektów dotyczących produktu i ochrony środowiska naturalnego.

Arsenic-free optical glassBFR/PVC-free casing plastics

PVC-free plastic packaging

Dodaj komentarz