Nowinki technologiczne

Przydatne wiadomości

Opera Max beta

Zapomnij o ograniczeniach

Opera Max to aplikacja na telefon pozwalająca oszczędzać transfer i dłużej korzystać z dostępnego pakietu danych. Przesyłaj o 50% więcej danych w ramach ograniczonego pakietu danych — bezpłatnie.

Opera Software przedstawia Opera Max, przeglądarkę mobilną, która obiecuje przedłużyć życie twojego planu danych nawet o 50%. Ta magia dzięki algorytmom kompresji stosowanych na serwerach Opery, które przetwarzają stronę i wysyłają ją  z powrotem do telefonu. Przez przeglądarkę będziesz w stanie zobaczyć wszystkie obrazy i filmy.

Opera Max beta będzie dostępna najpierw dla użytkowników Androida w Europie i Stanach Zjednoczonych, którzy zarejestrowali się wcześniej w Opera Max kto pierwszy, ten lepszy. Aplikacja zostanie uruchomiona w innych regionach na całym świecie, stopniowo.

image001

Wszystko kręci się wokół filmów

Vine, Instagram czy YouTube — w dzisiejszych czasach wszystko kręci się wokół filmów. Filmy potrzebują dużo danych, a to kosztuje. My sprawiamy, że zajmują mniej miejsca: zamiast 10 MB wystarczą 3 MB. Dla Ciebie to oznacza, że możesz obejrzeć więcej filmów i będą one szybciej wczytywane.

image002

Automatyczne wykrywanie kosztownych danych

Pozwalamy Ci oszczędzić najwięcej, gdy transfer kosztuje, ale gdy jest bezpłatny, trzymamy się z boku. Możesz ustawić Operę Max, by wykrywała roaming lub opuszczenie Twojej sieci i uniemożliwiała aplikacjom zużywanie kosztownego transferu. Możesz łatwo zablokować dowolną aplikację, by nie używała sieci komórkowej, a tylko sieci Wi-Fi.

image003

Okiełznaj swój telefon

Te podstępne, małe aplikacje w telefonie mogą przesyłać dane bez Twojej wiedzy. Opera Max pozwala śledzić, jak zużywają one transfer. Przygotujemy podsumowanie aktywności telefonu, by pokazać, które aplikacje przesyłają dane i ile udało się zaoszczędzić.

 

 

 

Dodaj komentarz